شرکت مهندسی مشاور رایان روانساز که از سال 1374 فعالیت خود را در زمینه های صنعتی آغاز نموده است و افتخار همکاری با صنایعی نظیر فولاد، خودروسازی، ریلی، سیمان، کاشی، نیروگاه ها را دارد ، با دریافت نمایندگی رسمی از شرکت Belgin ترکیه آمادگی خود را جهت ارائه روغن و گریس های صنعتی شرکت مذکور اعلام می نماید.
شایان ذکر است که این شرکت در زمینه عرضه ابزار آلات صنعتی نیز دارای نمایندگی از شرکتهای LMT و Schweglerمی باشد.

تاریخچه مختصری از شرکتهای مذکور به شرح ذیل می باشد:
روغن Belgin ، از کارخانجات پیشرو در زمینه روغن و گریس در کشور ترکیه است که بصورت مداوم با چشم انداز و استراتژی های مقتدرانه خود ، در حال پیشرفت می باشد.
با توجه به تجربیات گسترده و 60 ساله شرکت Belgin، ارائه راهکارهای خردمندانه در جهت عرضه و بهبود مداوم محصولات در سراسر جهان سرلوحه این مجموعه می باشد .

شرکت LMT با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات تولیدی، طیف بسیار وسیعی از محصولات را در زمینه های مختلف صنعتی همچون دنده زنی، تراشکاری، فرزکاری، سوراخکاری، قلاویزکاری و … تولید می نماید. لازم به ذکر است گروه صنعتی LMT مشتمل از شرکت های مطرح و صاحب نام اروپایی و آمریکایی همانند LMT Fette Compacting ، LMT Kieninger ، LMT Belin ، LMT Onsurd و … می باشد.

شرکت Manfred Schwegler Tool در سال 1978 با هدف تولید ابزارهای کاربایدی با کیفیت برتر تأسیس شد که امروزه محصولات Schwegler در حال گسترش به چهار خط تولید، با تمامی ملزومات مورد نیاز جهت تولید دقیق ترین ابزارها می باشد.